SILICONEN MACHINES & APPARATUUR
Onze siliconenspuitmachines en -apparatuur in eigen huis ontworpen om de beste toepassing van onze herbruikbare siliconentechnologie te garanderen voor uw GRP-, FRP- en geavanceerde kunststofproductie. Ongeacht de onderdeelgrootte en het projectbudget is het voor ons belangrijk dat onze spuitmachines financieel toegankelijk zijn voor alle GVK/FK-fabrikanten. Daarom biedt ons machinepark ongetwijfeld de laagste instapkosten op de markt.
Machines
Soepel, krachtig en betrouwbaar. Ons vlaggenschip, de TopGear SilCon Six 1:1 machine biedt een gelijkmatige spraydekking van siliconenlagen voor membraanproductie en is geschikt voor alle soorten van productie.
De nieuwe MicroTop-machine is de voordeligste op het gebied van siliconenspuitmachines en wordt geleverd met een keuze aan siliconenkwaliteiten in cartridge formaat.
Onze compacte TopGear-siliconenspuitmachine biedt dezelfde kwaliteit spuitkwaliteit, maar is aangepast om te reizen.
Apparatuur / Toebehoren
Onze lichtgewicht vacuümpomp met catchpot
Met glasheldere (acryl) kamer van 5,9 liter, gecombineerde vacuümmeter, precisievacuüm ontlastventiel en twee 10 mm aansluitfittingen aan de bovenzijde.
Introductie van onze VacStat, onze oplossing voor lekdetectie in gietvormen. Geen frustratie en tijdverspilling meer bij het zoeken naar vacuümverliespunten in film of membraan tijdens productie.
Vortex-injectieklep Goedkope en compacte harsinjectieklep.
Verbindingspoort voor integratie tussen Vortex Injection Valve en siliconen membraaninzetstuk.